Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Приватизація

January 29, 2016

Парламент підтримав в першому читанні законопроект № 2319а-д, який відкриває шлях до конкурентної, прозорої та професійної приватизації великих державних підприємств. Законопроект скасовує обов’язковий продаж через біржу 5%–10% акцій держпідприємств перед приватизацією, дозволяє уряду залучати радників до приватизації, забороняє участь у приватизації фізичних та юридичних осіб держави-агресора та розширює вимоги до розкриття інформації з боку потенційних покупців.
Уряд України визначив приватизацію пріоритетним завданням на цей рік. Прийняття законопроекту № 2319а-д має відкрити шлях для великої приватизації вже в першому півріччі 2016 року. Ми вважаємо, що до приватизації великих державних компаній необхідно залучити стратегічних іноземних інвесторів, які мають ресурси для модернізації та розвитку підприємств і можуть запропонувати справедливі ціни за державні об’єкти.
Головна проблема, яку зараз вирішує реформа держпідприємств – це боротьба з корупцією. Держава не може бути ефективним менеджером, лише приватний власник. Прозора, професійна, конкурентна приватизація – це удар по корупції, але й так само – додаткові доходи для держбюджету. Затягування приватизації грає на руку корупційним інтересам. Тому, сподіваємося на швидке прийняття Закону в цілому, щоб можна було якнайшвидше розпочати пошук інвесторів.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Privatizaciya-13125.

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!