Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи застосовуються штрафи для ФОП – єдинника другої групи, якщо в свідоцтві одне місце реєстрації, а фактично – друге

6 липня 2017 р.

Чи будуть застосовуватися штрафні санкції для фізособи – підприємця – єдинника другої групи, якщо в свідоцтві місцем провадження діяльності вказане місце його реєстрації (квартира), а фактична діяльність проводиться на території Львівської області?

Відповідно до пп. 298.1.1. ПК для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву.
Форма та порядок подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування затверджені наказом Мінфіну від 20.12.11 р. № 1675.
У заяві зазначаються обов’язкові відомості, зокрема місце провадження госпдіяльності.
Реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку (далі – ЄП) здійснюється шляхом унесення відповідних записів до реєстру платників ЄП (п. 299.1 ПК).
До реєстру платників ЄП вноситься, зокрема, місце провадження госпдіяльності (п. 299.7 ПК).
Фізична особа – підприємець, яка самостійно виявила бажання здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування, повинна дотримуватись вимог ст. 298 ПК та зазначати в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування обов’язкові відомості, у тому числі «Місце провадження господарської діяльності».
У разі здійснення діяльності з надання послуг у заздалегідь не визначених місцях, фізична особа – підприємець – платник ЄП у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування зазначає: «Надання послуг на території України», або зазначає конкретну територію (місто або область), на якій таким платником єдиного податку будуть надаватись послуги.
Штрафні (фінансові) санкції за неправильне зазначення місця провадження госпдіяльності діючим законодавством не передбачені.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!