Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи застосовуються інвалютні вимоги на експортні операції без вивозу продукції за межі України?

2 листопада 2016 р.

Якщо відповідно до експортного договору резидент експортує продукцію без її вивезення з митної території України та без оформлення митної декларації, то вимоги Закону України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» від 23.09.1994 р. № 185/94-ВР не поширюються на такі експортні операції.
Згідно з п. 1.7 р. I Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями, затвердженої постановою Правління НБУ від 24.03.1999 р. № 136 (далі — Інструкція), якщо відповідно до експортного договору резидент експортує продукцію без її вивезення з митної території України, то банк не здійснює контролю за строками розрахунків за таким договором (крім випадку, передбаченого п. 3.6 р. III Інструкції).
(підкатегорія 114.02 «ЗІР»).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Primenyayutsya-li-invalyutnye-trebovaniya-na-eksportnye-operacii-bez-vyvoza-produkcii-za-predely-Ukrainy

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!