Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Застосування зниженої ставки акцизного податку при ввезенні авто юрособою: чи можливо?

19 серпня 2016 р.

Чи має право суб’єкт господарювання при ввезенні на митну територію України для вільного обігу транспортного засобу, що використовувався, застосовувати знижені ставки акцизного податку?

За умови виконання вимог, встановлених п. 15 підрозд. 5 розд. ХХ ПКУ, суб'єкт господарювання при ввезенні на митну територію України для вільного обігу транспортного засобу, що використовувався, може застосовувати знижені ставки акцизного податку.
При цьому до внесення змін до класифікатора звільнень від сплати митних платежів при ввезенні товарів на митну територію України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 № 1011, при митному оформленні легкових автомобілів, що використовувалися, за ставками акцизного податку, встановленими п. 15 підрозд. 5 розд. XX ПКУ, у графі 36 митної декларації зазначається код пільги з оподаткування товару акцизним податком «172».
Таку відповідь розмістили податківці у ЗІР, категорія 210.07.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Primenenie-ponizhennoj-stavki-akciznogo-naloga-pri-vvoze-avto-yurlicom-vozmozhno-li

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!