Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

При веденні обліку в електронній формі під час перевірки будьте готові надати завірені паперові копії

January 23, 2017

ДФС у листі від 04.01.2017 р. № 30/6/99-99-15-02-02-15 нагадала, що електронний документ, який складено відповідно до вимог чинного законодавства та який містить усі необхідні реквізити, має таку ж юридичну силу, як і документ, складений у паперовому вигляді.
У разі складання та зберігання первинних документів і регістрів бухгалтерського обліку з використанням електронних засобів оброблення інформації, підприємство зобов’язане за свій рахунок виготовити їх копії на паперових носіях на вимогу інших учасників господарських операцій, а також правоохоронних органів та відповідних органів у межах їх повноважень, передбачених законами.
Крім того, платники податків зобов’язані при проведенні перевірок надати посадовим особам контролюючого органу на їх вимогу копії документів, що належать до предмета перевірки.
При цьому копією документа на папері для електронного документа є візуальне подання електронного документа на папері, яке засвідчене в порядку, встановленому законодавством.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pri-vedenii-ucheta-v-elektronnoj-forme-vo-vremya-proverki-budte-gotovy-predostavit-zaverennye-bumazhnye-kopii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!