Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

При митному оформленні товарів були змінені їх коди за УКТ ЗЕД: на яку дату розрахунок коригування?

24 березня 2016 р.

На яку дату складається розрахунок коригування до податкової накладної, складеної на суму попередньої оплати за операцією з постачання товарів, які будуть увезені на митну територію України, якщо під час митного оформлення таких товарів їх коди змінено згідно з УКТ ЗЕД?

У разі здійснення коригування сум податкових зобов’язань, а також у випадку виправлення помилок, допущених під час складання ПН, не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, відповідно до ст. 192 ПКУ, постачальник (продавець) товарів/послуг складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.
Отже, при постачанні ввезених на митну територію України товарів (за які отримано попередню оплату) у разі зміни кодів УКТ ЗЕД під час митного оформлення таких товарів розрахунок коригування до податкової накладної складається на дату їх митного оформлення.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pri-tamozhennom-oformlenii-tovarov-byli-izmeneny-ix-kody-UKT-VED-na-kakuyu-datu-raschet-korrektirovki.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!