Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

За відсутності об`єктів оподаткування декларація з рентної плати за спецводокористування не подається!

28 березня 2016 р.

Чи необхідно суб'єкту господарювання, який має дозвіл на спецводокористування (договір на поставку води) і не є платником рентної плати згідно з п. 255.2 ПКУ або здійснює використання води, за обсяги якої рентна плата не стягується, подавати податкову декларацію з рентної плати разом з Додатком (-ами) 5?

Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, у якому виникають об'єкти оподаткування, або в разі наявності показників, які підлягають декларуванню відповідно до вимог ПКУ, подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є (п. 49.2. ПКУ).
Суб'єкти господарювання, які здійснюють використання води виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення, у т.ч.  задля задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, або здійснюють використання води в обсягах згідно з п. 255.4НКУ, при яких рентна плата не стягується, не зобов'язані подавати в контролюючі органи декларацію разом з Додатком (-ами) 5, оскільки у них не виникає об'єкт оподаткування. Таку відповідь надали податківці в ЗІР, категорія 121.05.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pri-otsutstvii-obektov-nalogooblozheniya-deklaraciya-po-rentnoj-plate-za-specvodopolzovanie-ne-predstavlyayutsya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!