Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

За яких умов можливо відступлення права вимоги єдинниками-юрособами?

16 серпня 2016 р.

ГУ ДФС у м. Києві у листі від 05.08.2016 № 17714/10/26-15-12-04-18 зауважило, що законодавством не передбачено обмежень щодо укладання платником єдиного податку договору відступлення права вимоги, але розрахунки з кредиторами такими платниками можуть здійснюватися лише у грошовій формі.
При цьому,  юридичні особи - платники єдиного податку повинні:

  • дотримуватися обмежень щодо видів діяльності, які визначені п. 291.5 ПКУ та не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування;
  • здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій;
  • не перевищувати граничний  обсяг доходу платника єдиного податку групи 3 у 5 млн. грн.

При порушенні вищезазначених вимог платники єдиного податку повинні  застосовувати  подвійну  ставку єдиного податку та перейти на загальну систему оподаткування.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pri-kakix-usloviyax-vozmozhna-ustupka-prava-trebovaniya-edinshhikami-yurlicami

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!