Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Президент підписав Закони щодо ратифікації низки державних угод у транспортній галузі

July 8, 2016

Президент схвалив прийняті Верховною Радою України закони про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грецької Республіки про повітряне сполучення, Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про повітряне сполучення, Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про повітряне перевезення, а також Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Угорщини про міжнародні комбіновані перевезення.
Угоди створюють сприятливі умови для покращення транспортних зв’язків між країнами, що, у свою чергу, допоможе розвитку міждержавного співробітництва, налагодженню ділових зв’язків та інтенсифікації міжлюдських контактів.
Угоди з Грецькою Республікою та Республікою Польща наберуть чинності з дати одержання останнього письмового повідомлення про завершення виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, угода з Республікою Кіпр - через тридцять днів, а угода з Угорщиною - через шістдесят днів з дати отримання останнього повідомлення про виконання сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Prezident-podpisal-zakon-o-ratifikacii-ryada-gosudarstvennyx-soglashenij-v-transportnoj-otrasli.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!