Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Президент не поспішає порадувати власників РРО

July 3, 2013

Прийнятий ВР України законопроект № 2087а-1 був переданий на підпис голові держави ще 22.06.13 р. Відповідно до ст. 94 Конституції України, на підпис Президенту надано 15 днів. На сьогодні Закон ще не підписаний, а термін закінчується 06.07.13 р. 
Також вважається, що у разі, якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений. 
Якщо все ж таки диво станеться, то все-одно власникам РРО ще потрібно чекати поки його опублікують, а це - невизначений час. Адже з 01.07.13 р. набрали чинності норми щодо введення фінансових санкцій за неподання електронної звітності, пов`язаної із застосуванням РРО. 
Нам залишається тільки чекати: коли Президет все ж підпише цей Закон, а податкова дасть офіційне роз`яснення відносно того періоду, який утворився з 01.07.13 р. до дати набрання чинності нового Закону.

Ці запитання будуть розглянуті на 7-м Всеукраїнському бухгалтерському Конгресі,який відбудеться 5 – 9 липня 2013 року.Новини за темою:

Власники РРО можуть розслабитись

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!