Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Презентовано проект порядку організації психологічної реабілітації та психосоціального супроводу учасників АТО

September 30, 2016

28 вересня 2016 року відбулася Презентація проекту порядку організації психологічної реабілітації та психосоціального супроводу учасників антитерористичної операції та деяких інших категорій населення.
Проект Порядку організації психологічної реабілітації та психологічного супроводу учасників АТО та деяких інших категорій населення було розроблено Міністерством соціальної політики для забезпечення проведення психологічної реабілітації демобілізованих військовослужбовців, створення в Україні системи психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції з урахуванням зарубіжного досвіду функціонування таких систем у постконфліктних ситуаціях. Документ розроблявся спільно з представниками громадських професійних об’єднань фахівців психологічної галузі за активної підтримки спільного проекту Міністерства соціальної політики та Координатора проектів ОБСЄ в Україні “Відповідь на загрози соціальній безпеці в Україні в умовах конфлікту”.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Prezentovan-proekt-poryadka-organizacii-psixologicheskoj-reabilitacii-i-psixosocialnogo-soprovozhdeniya-uchastnikov-ATO

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!