Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Голова Верховної Ради презентував журналістам можливості нового електронного парламенту

February 5, 2016

Голова Верховної Ради України провів презентацію журналістам електронного парламенту, в рамках якої розповів про нові можливості системи та наочно показав принципи її роботи.
Електронний парламент передбачає низку нових можливостей, серед яких: доступні, розумні інтерфейси, які дозволять отримати будь-яку інформацію щодо роботи Верховної Ради, он-лайн контроль за роботою Парламенту та депутатів, а також можливість безпосереднього впливу на рішення самої Верховної Ради через сучасні інструменти електронних петицій, звернень та обговорень.
Впровадження Електронного парламенту у Верховній Раді відбувається за трьома етапами: технічне переозброєння, навчання народних депутатів та працівників Апарату Верховної Ради, а також промислова експлуатація.
Голова Парламенту зазначив, що в рамках реформи буде впроваджено персональний електронний кабінет народного депутата, що дозволить парламентарію дистанційно брати участь у роботі свого Комітету Верховної Ради, зокрема працювати з проектами законів і висновків, узгоджувати порядок денний, проводити дискусії, формувати спільний план дій тощо. Окрім того, у кабінеті буде сконцентрована уся аналітично-інформаційна база, необхідна депутату для прийняття рішень.
У майбутньому усі комітети Верховної Ради планується оснастити унікальним обладнанням з використанням новітніх програмно-апаратних рішень, за зразком зали, де відбувалася презентація. Нові технології дадуть можливість колективно, в  режимі електронної взаємодії,  працювати над законопроектами, в тому числі дозволить запровадити електронне голосування в комітетах, наголосив він.
Окрім того, будуть оновлені сайти Комітетів Верховної Ради, що передбачатиме публікацію стенограм, ведення електронного протоколу за прикладом запровадженого щодо пленарних засідань Верховної Ради, нові можливості роботи у процесі обговорення законопроектів громадянами та онлайн трансляції – "це повна інклюзивність процесу".
Вже найближчим часом Верховна Рада повністю перейде на безпаперову роботу та незабаром почнеться робота народних депутатів на їхніх персональних портативних пристроях.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/V.-Grojsman-prezentuvav-zhurnalistam-mozhlivosti-novogo-elektronnogo-parlamentu--13269.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!