Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Підприємствам ТКЕ і водоканалам не дозволили списання штрафів за несплату за газ та електроенергію

August 15, 2016

Президент Петро Порошенко застосував право вето до закону, який дозволяв списання з теплокомуненерго (ТКЕ) та водоканалів штрафів та пені, накладених за несвоєчасну оплату спожитих ними енергоресурсів (газ і електроенергію), якщо таке прострочення виникло внаслідок несвоєчасних розрахунків з різниці в тарифах.
Прийнятий Верховною Радою 7 липня закон (реєстр. № 2706) передбачав таку можливість.
Згідно з інформацією на сайті Ради, президент направив свої пропозиції до закону 11 серпня, однак їх текст поки відсутній.
Закон також передбачав введення мораторію на нарахування нових штрафів на ТКЕ і водоканали в умовах неповного покриття різниці в тарифах і продовження можливості реструктуризації боргу ТКЕ за газ за 2014 рік при відсутності боргу на початок 2014 року.
Згідно з пояснювальною запискою до документа від квітня 2015 року, загальна заборгованість по різниці в тарифах перед ТКЕ на 1 січня 2015 року становила 2,4 млрд грн, на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення – 4 млрд грн.
На початку червня суд заарештував рахунки "Київенерго" через борг компанії за газ перед НАК "Нафтогазом". Тоді в "Київенерго" заявляли, що, за їхніми даними, загальна сума нарахованих тільки одним НАКом штрафів ТКЕ перевищує 10 млрд грн, з яких 4,4 млрд грн знаходяться у виконавчому провадженні.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Predpriyatiyam-TKE-i-vodokanalam-ne-pozvolili-spisaniya-shtrafov-za-neuplatu-za-gaz-i-elektroenergiyu

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!