Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Надання відомостей про смерть фізосіб за новим Порядком

December 14, 2016

13 грудня набув чинності наказ Мін'юсту і Мінфіну від 29.08.16 р. № 793/2581/5 "Про затвердження Порядку надання відомостей про смерть фізичних осіб".
Цей Порядок визначає процедуру надання Міністерством юстиції України Державній службі фінансового моніторингу України (далі - Держфінмоніторинг) відомостей про смерть фізичних осіб із зазначенням прізвища, імені, по батькові, громадянства, дат народження і смерті, місць народження і смерті, місця останнього проживання померлої особи, відомостей про вилучені документи у зв’язку з державною реєстрацією смерті.
Відомості щодо державної реєстрації смерті невпізнаних осіб не надаються. У разі встановлення особи такого померлого та внесення змін до актового запису про смерть такі відомості надаються Держфінмоніторингу за звітний період, у якому внесені зміни.
Інформаційні файли відомостей про смерть фізичних осіб (далі - інформаційні файли) формуються за даними Державного реєстру актів цивільного стану громадян (далі - Реєстр) за структурою, визначеною у додатку 1 до цього Порядку.
Інформаційні файли надаються Держфінмоніторингу щомісяця до 10 числа місяця, що настає за звітним, та містять відомості, внесені до Реєстру протягом звітного періоду.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Predostavlenie-svedenij-o-smerti-fizlic-po-novomu-Poryadku

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!