Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Надання статусу учасника бойових дій особам, які залучаються до проведення АТО буде врегульовано

June 10, 2016

Виконання доручення Прем’єр-міністра України, з метою унеможливлення отримання статусу учасника бойових дій особами, які не брали участі у бойових діях та вдосконалення критеріїв його встановлення і Порядку надання розроблено проект Постанови. Змінами до Порядку передбачається надавати статус учасника бойових дій особам у разі залучення їх до проведення АТО на строк не менше ніж 30 календарних днів, у тому числі за сукупністю днів перебування в районах її проведення.
Зазначений строк — 30 днів, не застосовуватиметься до осіб, які брали участь у виконанні бойових або службових завдань, в умовах безпосереднього зіткнення, вогневого контакту з противником, проведенні розвідувальних заходів та у разі отримання особами поранення, контузії, каліцтва, що унеможливило подальше виконання ними відповідних завдань.
Передбачається розширити повноваження відповідних комісій з ненадання або позбавлення статусу учасника бойових дій військовослужбовців у разі вчинення ними військового адміністративного правопорушення, а інших осіб (працівників, осіб рядового і начальницького складу, осіб зі складу добровольчих формувань) — за вживання спиртних напоїв або перебування в нетверезому стані тощо в період участі в АТО.
Планується поширити його дію на осіб рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення АТО Державної фіскальної служби.
Також цей проект Постанови внесено на розгляд Уряду.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nadannya-statusu-uchasnika-bojovix-dij-osobam-yaki-zaluchayutsya-do-provedennya-ATO-bude-vregulovano.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!