Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Запропоновано створити додатковий механізм боротьби з порушенням авторських прав

May 11, 2016

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 4571 «Про внесення змін до статті Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних  програм, баз даних» (щодо подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату)».
Зокрема, пропонується, крім доповнень до ч. 1 про те, що документи, зазначені в пунктах «а» і «г», подаються на паперових та електронних носіях, доповнити ч. 6 абзацом такого змісту:
«Установа протягом трьох робочих днів з дня видачі контрольних марок публікує на своєму офіційному сайті перелік найменувань примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних встановленого зразка із зазначенням творів, зафіксованих на цих примірниках (мовою, який використовується для оригіналу відповідного примірника), даних про заявника (для юридичних осіб - повне найменування, для фізичних осіб - ПІБ), по якій прийнято рішення про видачу контрольних марок, кількість виданих контрольних марок, дату видачі контрольних марок».
Тому, внесення змін до Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних» створить додатковий і вагомий механізм боротьби з порушеннями законних прав та інтересів осіб, яким належать права на об'єкти авторського права і (або) суміжних прав; сприятиме виконанню Україною своїх міжнародних зобов'язань, а також забезпечення ефективного захисту прав інтелектуальної власності на національному та міжнародному рівнях.
Внесення змін у вищевказаний закон створить додатковий і вагомий механізм боротьби з порушеннями законних прав та інтересів осіб, яким належать права на об'єкти авторського права і (або) суміжних прав; сприятиме виконанню Україною своїх міжнародних зобов'язань, а також забезпечення ефективного захисту прав інтелектуальної власності на національному та міжнародному рівнях.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Predlozheno-sozdat-dopolnitelnyj-mexanizm-borby-s-narusheniem-avtorskix-prav.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!