Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи правомірні перевірки у неробочий час та вихідні дні?

5 грудня 2016 р.

Контролюючі органи мають право здійснювати планові (позапланові) виїзні та фактичні перевірки протягом терміну, який визначений у направленні на перевірку, з урахуванням правил внутрішнього трудового розпорядку платника податків.
У разі виконання платником податків законних вимог посадових осіб контролюючих органів, не перешкоджання їх законній діяльності та надання у повному обсязі документів, пов’язаних з предметом перевірки, а також виконання інших обов’язків, передбачених ст. 16 ПКУ, відсутність можливості забезпечення присутності посадових осіб контролюючих органів за місцезнаходженням платника податків з огляду на графік роботи підприємства, відмінний від загальноприйнятого, відповідно до ст. 81 ПКУ не може бути підставою для складання відповідних актів про недопущення посадових осіб контролюючих органів до проведення перевірки.

(підкатегорія 136.02 "ЗІР").

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravomerny-li-proverki-v-nerabochee-vremya-i-vyxodnye-dni

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!