Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи правомірна перевірка витрат на підставі калькуляцій?

22 квітня 2013 р.

Пунктом 85.2 Податкового кодексу визначено, що платник податків зобов`язаний надати посадовим (службовим) особам органів ДПС у повному обсязі всі документи, що належать або пов`язані з предметом перевірки. Такий обов`язок виникає у платника податків після початку перевірки.
Таким чином, ДПС дійшла висновку, що на запит працівників органу ДПС, які проводять відповідну перевірку, платник податку зобов`язаний після її початку подати відповідні документи, що підтверджують правильність декларування показників декларації та звітів, в тому числі калькуляцію собівартості продукції, яка використовується при веденні бухгалтерського і податкового обліку і пов`язана з нарахуванням і сплатою податків і зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, і стосується чи пов`язана з предметом перевірки.

Лист ДПС від 29.03.13 р. № 1870/А/22-2314.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!