Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Право використання режиму тимчасового ввезення може бути передано іншій особі

May 29, 2014

Право використання режиму тимчасового ввезення щодо товарів може бути передано особою, відповідальною за дотримання такого митного режиму, будь-якій іншій особі. Це можливо за умови, якщо така інша особа:
1) відповідає вимогам, встановленим МК;
2) приймає на себе зобов`язання особи, відповідальної за дотримання митного режиму тимчасового ввезення.
Дозвіл на це надається митним органом за відповідною заявою особи, відповідальної за дотримання такого митного режиму. Разом із заявою подається:
- письмова заява особи, що має намір прийняти право використання митного режиму тимчасового ввезення, про прийняття на себе зобов’язань особи, відповідальної за дотримання відповідного митного режиму;
- письмова згода особи-нерезидента – сторони зовнішньо-економічного договору, згідно з яким товари тимчасово ввезено на митну територію України, на передачу права використання митного режиму тимчасового ввезення.
Рішення про надання дозволу на передачу такого права або відмову в наданні дозволу приймається керівником митного органу або уповноваженою ним посадовою особою та оформлюється шляхом накладення відповідної резолюції на заяві.
Про прийняте рішення митний орган невідкладно письмово або в електронній формі повідомляє особу, яка звернулася із заявою.

За матеріалами офіційного порталу Міндоходів.


Новини за темою:

Збільшено вартість товарів, що не оподатковується ПДВ при ввезенні та вивезенні з України

З 26 квітня набувають чинності зміни до Митного кодексу

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!