Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд вніс зміни до низки постанов щодо обліку та соцзахисту переселенців

December 26, 2016

Уряд прийняв постанову від 14.12.16 р. № 964 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України".
Зокрема, внесено зміни до Порядку оформлення та видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (постанова Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509), Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, (постанова Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505), Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (постанова Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365, постанова Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637) та Правил реєстрації місця проживання, (постанова Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207).
Реалізація прийнятої постанови Кабінету Міністрів України сприятиме спрощенню процедури обліку внутрішньо переміщених осіб, удосконаленню процедури призначення (відновлення) соціальних виплат таким особам, урахуванню потреб осіб з інвалідністю та осіб, які потребують стороннього догляду, врегулюванню питань реєстрації місця перебування внутрішньо переміщених осіб і як наслідок - підвищенню рівня їх соціального захисту.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-vneslo-izmeneniya-v-ryad-postanovlenij-otnositelno-ucheta-i-soczashhity-pereselencev

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!