Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд затвердив Порядок розроблення та реалізації пробаційних програм

January 25, 2017

Уряд прийняв постанову від 18.01.17 р. № 24 "Про затвердження Порядку розроблення та реалізації пробаційних програм".
Цей Порядок визначає механізм розроблення та реалізації пробаційних програм.
Метою реалізації пробаційних програм є виправлення суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням, на яких судом покладено обов’язок проходження пробаційних програм (далі — суб’єкти пробації), запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.
Завданням реалізації пробаційних програм є застосування комплексу заходів, необхідних для корекції соціальної поведінки суб’єктів пробації або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості, які можливо об’єктивно перевірити.
Покладення на суб’єкта пробації обов’язку проходження пробаційної програми здійснюється судом відповідно до пункту 4 частини другої статті 76 Кримінального кодексу України.
Витрати на реалізацію пробаційних програм здійснюються в межах обсягів видатків, затверджених для Мін’юсту у Державному бюджеті України на відповідний рік, та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.
Проекти пробаційних програм розробляються Мін’юстом.
Прийняття документа має на меті сприяти впровадженню комплексу заходів, необхідних для корекції соціальної поведінки суб'єктів пробації та формування соціально сприятливих змін такої особистості.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-utverdilo-Poryadok-razrabotki-i-realizacii-probacionnyx-programm.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!