Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд прийняв рішення щодо виплати пенсій, грошової допомоги та зарплати бюджетникам

September 23, 2016

Уряд ухвалив проект постанови “Про деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ”, яку розробило Міністерство фінансів.
Даний проект, спрямований на посилення вимог до банків, які здійснюватимуть виплату заробітної плати, пенсії, соціальних та інших виплат з державного бюджету.
Так, зокрема, встановлюються єдині критерії для уповноважених банків щодо виплат пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ; здійснюватиметься відбір уповноважених банків для всіх виплат спільною конкурсною комісією, яка буде створена Мінфіном із залученням представників Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Казначейства, Пенсійного фонду та Національного банку.
Уповноваженими зможуть бути банки, що мають активи, частка яких складає не менш як 1,0% активів банківської системи. Також банки, контрольний пакет акцій яких належить міжнародним фінансовим та банківським установам, що мають міжнародний рейтинг інвестиційного класу від міжнародно-визнаних рейтингових агенцій або у яких держава володіє часткою понад 75%.
На час проведення конкурсу банки мають відповідаюти таким вимогам:
- протягом останніх шести місяців Національним банком не застосовувалися заходи впливу у вигляді обмеження, зупинення чи припинення здійснюваних банком операцій;
- не мають фінансової заборгованості перед Фондом гарантування вкладів фізичних осіб щодо сплати зборів, штрафів, пені;
- не мають заборгованості із сплати податків і зборів;
- протягом останніх 12 місяців до власників або до пов’язаних осіб не було застосовано Україною, іноземними державами — членами Організації економічного співробітництва та розвитку чи ЄС санкцій;
- здійснюють емісію електронних платіжних засобів (платіжних карток).
Крім того, відповідно до постанови банки будуть мати три місяці перехідного періоду задля досягнення відповідності оновленим вимогам до них.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-prinyalo-reshenie-o-vyplate-pensij-denezhnoj-pomoshhi-i-zarplaty-byudzhetnikam

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!