Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд представив проект Держбюджету-2017 у Верховній Раді

September 22, 2016

Уряд представив у Верховній Раді проект Держбюджету-2017, який був схвалений членами Кабміну та направлений до Парламенту 15 вересня.
При розробці проекту Держбюджету на 2017 рік Уряд керувався головним принципом – відкритість та прозорість бюджетного процесу. У процесі формування бюджету було залучено незалежних громадських експертів для перевірки розрахунків. Це вперше зробило процес бюджетування справді прозорим. Більше того, Уряд схвалив та подав бюджет на розгляд Парламенту вчасно. Це дасть достатньо часу депутатам та всім охочим для ознайомлення з документом.
Цього року Мінфін змінив основний підхід до розробки бюджету - першочерговими були доходи та реальні можливості, а вже на їх основі формувались видатки. У результаті було сформовано реалістичний бюджет на 2017 рік, де всі видатки підтверджені доходами.
Проект Держбюджету-2017 відрізняється тим, що має чіткі пріоритети, повністю забезпечені фінансовим ресурсом. Пріоритети визначалися не від обсягу фінансування, а від необхідності реформувати та розвивати певний напрямок. Серед ключових напрямків – обороноздатність, дипломатія, соціальні стандарти, освіта, охорона здоров’я, АПК, дорожня інфраструктура, енергоефективність, культура, децентралізація.
Окрім того, було запроваджено трирічне планування – розроблено проект прогнозу Держбюджету на 2018-2019 рр. і закладено план розвитку економіки країни на перспективу. Передбачуваність бюджетної політики та прогнозування на кілька років вперед дозволить проводити системні глибокі реформи, підвищити інвестиційну привабливість та покращити бізнес-клімат.

Презентація проекту Державного бюджету на 2017 рік

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-predstavilo-proekt-Gosbyudzheta-2017-v-Verxovnoj-Rade

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!