Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд підпише з Каймановими островами угоду про обмін інформацією з податкових питань

February 22, 2016

Кабінет міністрів України доручив голові Державної фіскальної служби (ГФС) Роману Насирову підписати з урядом Кайманових островів угоду про обмін інформацією з податкових питань.
Це закріплено оприлюдненим у понеділок розпорядженням уряду № 86-р від 11 лютого, яким схвалено проект угоди.
На сайті уряду зазначено, що документ складений на основі типового угоди Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) про обмін інформацією з податкових питань.
Підписання цієї угоди дозволить налагодити ефективний обмін податковою інформацією з Каймановими островами, які включені до переліку офшорних зон, з метою розкриття інформації, яка належить банкам та іншим банкам, інформації щодо майнової участі в капіталі юридичних осіб, а також інформації про доходи, які отримані резидентами України на Кайманових островах.
У повідомленні уряду зазначено, що практично всі країни, які входять в перелік офшорних зон, затверджений розпорядженням Кабміну № 143 від 23 лютого 2011 року, зобов'язалися перед ОЕСР впровадити так званий міжнародний податковий стандарт щодо прозорості та обміну інформацією, який передбачає зняття будь-яких обмежень щодо обміну інформації, які, в тому числі, викликані банківською таємницею.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-podpishet-s-Kajmanovymi-ostrovami-soglashenie-ob-obmene-informaciej-po-nalogovym-voprosam.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!