Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд планує спростити умови отримання дозволів

January 14, 2016

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 3759 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру, щодо їх приведення у відповідність із нормами Законів України "Про адміністративні послуги" і "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"»
Законопроектом пропонується внести зміни до 4 Кодексів та 23 Законів, чим встановить єдині вимоги для отримання 38 дозволів.
На сьогодні в Україні немає уніфікованого порядку видачі дозвільних документів. Натомість є шалена кількість законодавчих актів, більшість з яких не мають чітких вимог до видачі дозвільних документів, що відкриває потужне джерело для корупції та гальмує повноцінну електронізацію видачі дозволів, бо комп’ютерні модулі потребують чітких алгоритмів.
Прийняття проекту Закону дозволить закріпити на законодавчому рівні вимоги до видачі дозвільних документів. Буде встановлено єдині вимоги щодо переліку необхідних документів для видачі дозволів, строк видачі або письмової відмови у видачі дозволу, вичерпний перелік підстав для відмови у його видачі, переоформлення, видачі дубліката та анулювання.
Також цей законопроект підвищить рівень захисту підприємців, допоможе заощадити час та кошти, скасує зайві бюрократичні процедури.

За матеріалами Урядового порталу.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!