Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд планує демонополізувати ринок електричної енергії

3 березня 2016 р.

Уряд України схвалює та направляє до Парламенту проект закону про ринок електроенергії, який дозволяє демонополізувати ринок, дає змогу підприємствам заключати прямі договори з виробниками електроенергії, а громадянам в подальшому - самостійно обирати постачальника.

Проект закону про ринок електроенергії, який запроваджує зрозумілі, прозорі та чесні механізми ринкових відносин в електроенергетичній галузі, представив на засіданні Уряду Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

Згідно з документом, громадяни України зможуть самостійно обирати постачальника електроенергії. Таким чином, буде змога обрати постачальника з найбільш привабливим тарифним планом. Великі підприємства, у свою чергу,  отримають можливість заключати прямі договори з виробниками.

Законопроект також  дасть змогу створити конкуренцію серед виробників електроенергії:  «Вони всі будуть жорстко конкурувати за ціну і за обсяг (постачання)».

Ухвалення цього закону дозволить підвищити інвестиційну привабливість української електроенергетики: «Це вплине і на ціну енергетичних компаній, які будуть приватизуватися. Зразу виросте ціна».

Цей проект закону в цілому схвалений західними партнерами.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-planiruet-demonopolizirovat-rynok-elektricheskoj-energii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!