Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд схвалив Концепцію системи надання електронних послуг

December 12, 2016

Уряд прийняв розпорядженння від 16.11.16 р. № 918-р "Про схвалення Концепції розвитку системи електронних послуг в Україні".
Документом визначаються напрями формування ефективної системи електронних послуг для задоволення інтересів фізичних та юридичних осіб.
Реалізувати Концепцію планується в три етапи.
На першому, зокрема, передбачена реалізація пілотних проектів із запровадження надання пріоритетних послуг в електронній формі та альтернативних способів електронної ідентифікації та автентифікації, а також врегулювання даних питань на законодавчому рівні.
На другому - широке залучення фізичних та юридичних осіб до використання електронних послуг. А на третьому етапі планується забезпечення надання електронних послуг в усіх сферах суспільного життя.
Втілення Концепції покращить якість надання адміністративних послуг для громадян та суб'єктів господарювання відповідно до європейських вимог, підвищить ефективність роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, зменшить ризик корупції під час надання адміністративних послуг та покращить інвестиційну привабливість, діловий клімат та конкурентоспроможність держави.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-odobrilo-Koncepciyu-sistemy-predostavleniya-elektronnyx-uslug

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!