Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Правила депозитних операцій для кредитних спілок вже в дії

August 3, 2016

2 серпня набуло чинності розпорядження Нацкомфінпослуг від 26.04.16 р № 908 Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.
Встановлено, що внесок (вклад) на депозитний рахунок, а також нарахована на нього плата (відсотки) є власністю члена кредитної спілки та відноситься до його зобов'язаннями.
Договір про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок укладається на умовах видачі вкладу на депозитний рахунок на першу вимогу (вклад на вимогу) або на умовах повернення вкладу на депозитний рахунок після закінчення встановленого договором строку (строковий внесок (вклад) з урахуванням ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів).
Сума внеску (вкладу) на депозитний рахунок, терміни дії договору залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок, умови залучення і повернення внеску (вкладу) на депозитний рахунок, а також нараховані на такі внески (вклади) на депозитний рахунок відсотки ( плата) визначаються між кредитною спілкою та членом кредитної спілки на договірних умовах.
Кредитна спілка зобов'язана вести облік внесків (вкладів) на депозитні рахунки з урахуванням термінів, виплати відсотків, визначених у договорах про залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки, за такими видами договорів про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок:
- договір про залучення строкового вкладу (вкладів) членів кредитної спілки на депозитний рахунок;
- договір про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок до запитання.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravila-depozitnyx-operacij-dlya-kreditnyx-soyuzov-uzhe-v-dejstvii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!