Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи підвищується стипендія учням ПТНЗ?

31 березня 2014 р.

Порядок призначення та виплати стипендії затверджено постановою КМУ від 12.07.04 р. № 882. Дія Порядку поширюється на осіб, які навчаються в навчальних закладах та наукових установах за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, у навчальних закладах, що перебувають у власності АР Крим, та комунальних навчальних закладах – за рахунок коштів відповідних бюджетів, зокрема на учнів денної форми навчання ПТНЗ.
Підвищення академічної стипендії залежить від напряму навчання та успішності стипендіата.
Умови підвищення академічної стипендії встановлено п.17 Порядку призначення та виплати стипендії, а саме:
- розмір призначеної стипендії збільшується на 18 % мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії відповідного типу навчального закладу тим учням (зі строком навчання не більш як 10 місяців), що закінчили загальноосвітні навчальні заклади;
- на 18 % підвищується також стипендія учням із числа осіб, звільнених у запас із Збройних Сил України.

Детальніше читайте в журналі „БАЛАНС-БЮДЖЕТ” від 31.03.14 р. № 13.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!