Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Постійні законодавчі зміни підвищили попит на бухгалтерів та юристів

March 16, 2016

У 2015 році на ринку праці збільшилася кількість як вакансій, так і резюме в сфері управління персоналом (HR), юриспруденції (Legal), і особливо в сфері фінансів (Finance in-house). Найактивнішими здобувачами 2015 р. були фахівці в сфері бухгалтерії та фінансів.
Постійні законодавчі зміни підвищили попит на бухгалтерів та юристів.
Підвищення попиту на бухгалтерів і юристів було пов'язано з постійними змінами в законодавчій базі та податковому кодексі України.
У порівнянні з 2014 роком, у 2015 році кількість резюме в сфері HR збільшилася майже на чверть. Передумовою до цього стали організаційні та структурні зміни в компаніях, бажання претендентів збільшити рівень доходу.
Тенденцією 2015 року стало бажання більшості претендентів отримати роботу в ІТ компаніях, оскільки в цій галузі зарплати прив'язані до курсу валют. Як і раніше цікавими галузями для шукачів інхаус (фахівці з управління персоналом, юриспруденції та фінансів) залишаються такі галузі, як фарматецевтика, агроринок, ТНП.
Попит на персонал в сфері бухгалтерії, юриспруденції та HR в середньому зріс на 30% в 2015 році в порівнянні з 2014 роком.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Postoyannye-zakonodatelnye-izmeneniya-povysili-spros-na-buxgalterov-i-yuristov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!