Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Розгляд основних помилок у звітності: семінар-практикум для бухгалтерів та економістів бюджетних установ

23 жовтня 2017 р.

25 жовтня понад 200 бухгалтерів та економістів бюджетних установ прийшли на освітній захід, організований Тернопільським обласним осередком ГО «ВБК». Семінар-практикум «Досвідчений бухгалтер – запорука безпеки діяльності бюджетної установи» відбувся в  актовому залі Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА.
Питання семінару-практикуму: ПДФО; порядок складання та подання розрахунку за ф. № 1ДФ; оформлення листків непрацездатності; організація та проведення інвентаризації-2017; перевірки дотримання трудового законодавства; зміни у правилах бухгалтерського обліку: НП(С)БОДС 121 «Основні засоби»; НП(С)БОДС 123 «Запаси»; План рахунків (Наказ № 1203) та Порядок застосування плану рахунків (наказ № 1219).
Постійні лектори-експерти ГО «ВБК» Іванечко П.М. та Іванечко Ю.М. професійно висвітлили питання семінару. Запрошені лектори – представники Фонду соціального страхування України в Тернопільській області та Державної фіскальної служби під час розгляду питань наголосили на основних помилках, що допускаються бухгалтерами під час подання звітності.
У семінарі-практикумі взяв участь представник компанії-дистриб’ютора «MicroLife», який презентував тонометри, надавав консультації та виміряв тиск усім бажаючим у рамках програми «Місяць здоров’я з Балансом».

Розумна О.М., головний бухгалтер Управління Держпраці в Тернопільській області:
– Семінар був дуже цікавим, усі питання доступно і професійно роз’яснено. Я дізналася багато корисної інформації, що знадобиться мені в майбутньому в роботі. Дякую лекторам за змістовне навчання та професійне володіння матеріалом.

Шевчук Н.В., головний бухгалтер Ланівецької комунальної центральної районної лікарні:
– Дуже вдячна за детальне роз’яснення щодо форми № 1ДФ та листків непрацездатності.  Продовжуйте таку важливу роботу і надалі. Тут я почула багато нового, хоча і є вашим передплатником. Дякую!

Ганна Чабан,
голова Тернопільського обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
te@b-club.com.ua
    
Чекаємо вас на подальших семінарах і вебінарах
Слідкуйте за анонсами на сайті Баланс-Клуб
Приєднуйтеся до нас у соціальній мережі Facebook

[i3959]

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,
отримані на семінарах-практикумах
від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!
Приєднуйтеся до своїх успішних колег і ви!

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!