Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Розгляд основних помилок у звітності: семінар-практикум для бухгалтерів та економістів бюджетних установ

October 23, 2017

25 жовтня понад 200 бухгалтерів та економістів бюджетних установ прийшли на освітній захід, організований Тернопільським обласним осередком ГО «ВБК». Семінар-практикум «Досвідчений бухгалтер – запорука безпеки діяльності бюджетної установи» відбувся в  актовому залі Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА.
Питання семінару-практикуму: ПДФО; порядок складання та подання розрахунку за ф. № 1ДФ; оформлення листків непрацездатності; організація та проведення інвентаризації-2017; перевірки дотримання трудового законодавства; зміни у правилах бухгалтерського обліку: НП(С)БОДС 121 «Основні засоби»; НП(С)БОДС 123 «Запаси»; План рахунків (Наказ № 1203) та Порядок застосування плану рахунків (наказ № 1219).
Постійні лектори-експерти ГО «ВБК» Іванечко П.М. та Іванечко Ю.М. професійно висвітлили питання семінару. Запрошені лектори – представники Фонду соціального страхування України в Тернопільській області та Державної фіскальної служби під час розгляду питань наголосили на основних помилках, що допускаються бухгалтерами під час подання звітності.
У семінарі-практикумі взяв участь представник компанії-дистриб’ютора «MicroLife», який презентував тонометри, надавав консультації та виміряв тиск усім бажаючим у рамках програми «Місяць здоров’я з Балансом».

Розумна О.М., головний бухгалтер Управління Держпраці в Тернопільській області:
– Семінар був дуже цікавим, усі питання доступно і професійно роз’яснено. Я дізналася багато корисної інформації, що знадобиться мені в майбутньому в роботі. Дякую лекторам за змістовне навчання та професійне володіння матеріалом.

Шевчук Н.В., головний бухгалтер Ланівецької комунальної центральної районної лікарні:
– Дуже вдячна за детальне роз’яснення щодо форми № 1ДФ та листків непрацездатності.  Продовжуйте таку важливу роботу і надалі. Тут я почула багато нового, хоча і є вашим передплатником. Дякую!

Ганна Чабан,
голова Тернопільського обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
te@b-club.com.ua
    
Чекаємо вас на подальших семінарах і вебінарах
Слідкуйте за анонсами на сайті Баланс-Клуб
Приєднуйтеся до нас у соціальній мережі Facebook

[i3959]

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,
отримані на семінарах-практикумах
від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!
Приєднуйтеся до своїх успішних колег і ви!

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!