Правильно оформлені первинні документи – запорука безштрафної роботи підприємства!
![](/assets/files/2016/09/26/post_preview_59fa2a17085d514748729032516.jpg)
Саме під таким девізом пройшли семінари-практикуми 14 і 15 вересня 2016 в Миколаєві та Первомайську.
Демонстрація фільмів перед початком заходів сприяла приємній та дружній атмосфері.
Бухгалтерам нагадали, що ось уже протягом 25 років ВКК «Баланс-Клуб» і 10 років – «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» є надійними помічниками кожного бухгалтера, а участь у вже 4-му конкурсі «Кращий бухгалтер України» – це можливість не лише перевірити свої знання, але й підтвердити їх сертифікатами.
Структурована та чітка інформація про сервіс «Усе включено» підтвердила, наскільки реальними діями Група компаній «Баланс» проявляє турботу про своїх клієнтів.
Партнери – компанія «Маяк» надали чіткі та конкретні рекомендації щодо перенесення звітності з 1С до M.E.Doc, а також показали інтерактивно важливі доробки в M.E.Doc.
Питання, винесені на порядок денний семінарів, були актуальні та своєчасні.
І це підтверджують відгуки учасників:
Бондар О.В., ПОСП «Злагода»:
– Семінар дуже повчальний, своєчасний. Ведучі семінару – знаючі, ерудовані фахівці. Всю інформацію викладено в доступній, лаконічній формі. Спасибі за вашу працю. Будемо вашими постійними передплатниками.
Жовновська І.В., ФОП:
– Велике спасибі! Дуже зрозуміло, ясно, лаконічно. Добре розроблений технічний супровід. + + +!
Соловйова І.В., ТОВ «Агроресурси»:
– Семінари корисні та просто необхідні, дозволяють виділити головні питання в роботі бухгалтера, не упустити змін у податковому обліку. Дуже допомагають у бухгалтерському обліку спеціалізовані випуски «Балансу».
Побережна І.І., приватний підприємець:
– Добре підготовлена зустріч. Практичні відповіді, своєчасна інформація про оподаткування та ведення бухобліку. Цікаво!!!!
Дуброва Л.В., ФГ «Гуліна В.А.»:
– Ще раз хочу сказати: «Велике спасибі!». Як завжди, все дохідливо викладено, а найголовніше – із прикладами!
Хоча семінар тривав майже чотири години без перерви, активність і уважність учасників протягом усього заходу не зменшувалась, а аплодисменти спікерам – найяскравіше підтвердження того, що ми робимо важливу та потрібну справу!
З нами завжди є рішення!
Вікторія Чоларія,
директор із розвитку південного регіону
ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
id@b-club.com.ua