Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Останній день подання дохідної декларації за 2016 рік – 3 травня поточного року

18 січня 2017 р.

Головне управління ДФС у Сумській області нагадує, що податковим законодавством установлені такі строки для подання декларації про майновий стан і доходи:
- для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017;
- для підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2016 рік – 09.02.2017.
За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.
Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.
Безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи можна отримати в   Центрах обслуговування платників. Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Poslednij-den-podachi-doxodnoj-deklaracii-za-2016-god-%E2%80%93-03-maya-tekushhego-goda.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!