Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Порядок сплати внесків на державне пенсійне страхування зазнав змін

27 січня 2015 р.

Внесено зміни до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до ПФУ, затвердженої постановою правління ПФУ від 19.12.03 р. № 21-1 (далі - Інструкція), та Порядку ведення органами Пенсійного фонду України обліку надходження сум платежів, затвердженого постановою правління ПФУ від 27.09.10 р. № 21-2 (далі - Порядок).
Зокрема встановлено, що на території ВЕЗ «Крим» збір на обов`язкове державне пенсійне страхування, передбачений Законом України від 26.06.97 р. № 400/97-ВР «Про збір на обов`язкове державне пенсійне страхування», не справляється.
У разі, якщо попереднім місцезнаходженням або місцем проживання платника був Крим і місцезнаходження платника змінилося, орган ПФУ за новим місцезнаходженням або місцем проживання платника не пізніше наступного робочого дня із дня отримання відомостей про внесення змін до відомостей про юрособу або про фізособу - підприємця за архівними даними відображає суми боргу чи помилково (надміру) сплачені суми платежів у відкритих картках особових рахунків платника.
Крім того встановлено, що сплата збору на обов`язкове державне пенсійне страхування з купівлі інвалюти в безготівковій та/або готівковій формі здійснюється відповідно до Порядку сплати збору на обов`язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженого постановою КМУ від 03.10.98 р. № 1740.

Постанова ПФУ від 10.12.14 р. № 26-1 набуде чинності з дня опублікування. Готується до опублікування в «Офіційному віснику України» від 30.01.15 р. № 6.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!