Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Порядок прощення боргу хочуть змінити

2 жовтня 2017 р.

Зареєстровано законопроект № 7145 «Про внесення змін до статті 605 Цивільного Кодексу України щодо припинення зобов'язання прощенням боргу».
Пропонується внести зміни до ст. 605 Цивільного кодексу щодо припинення зобов’язання, виклавши її в новій редакції, у якій установити особливості укладення договору прощення боргу та припинення прощенням боргу договірних та недоговірних зобов’язань.
Також пропонується встановити випадки неможливості застосування такого способу до певних видів зобов’язань, зокрема визначити, що прощенням боргу не можуть припинятися серед договірних зобов'язань ті, які виникають на підставі договору про спільну діяльність та договору про сплату аліментів на дитину, та серед недоговірних зобов'язань у такий спосіб не можуть припинятися зобов'язання, що виникають на підставі: створення загрози життю, здоров'ю, майну фізичної особи або майну юридичної особи; придбання, збереження майна без достатньої правової підстави; відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю потерпілого.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!