Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Порядок отримання електронних грошей з-за кордону

16 лютого 2016 р.

Національний банк України з 13 лютого 2016 року дозволив громадянам України отримувати з-за кордону від нерезидентів електронні гроші через будь-які зручні для них міжнародні системи інтернет-розрахунків на власні рахунки в українських банках.
Звертаємо увагу, що для отримання грошей потрібно, щоб обрана система інтернет-розрахунків надавала можливість погашення (виведення) цих електронних грошей. Виведення коштів з такої системи має здійснюватися на рахунки фізичних осіб, відкриті в українських банках та з використанням платіжних інструментів міжнародних платіжних систем (платіжних карток). Потім клієнт-фізична особа українського банку може здійснювати цими грошима як безготівковий розрахунок, так і отримати їх готівкою.
Кошти можуть зараховуватися:
- на рахунок клієнта в українському банку, відкритий у іноземній валюті;
- на рахунок клієнта в українському банку, відкритий в національній валюті (після конвертації).

Національний банк лібералізував регулювання діяльності, пов’язаної з використанням електронних грошей, у зв'язку з активним розвитком міжнародних систем інтернет-розрахунків. Раніше українське законодавство не містило такої норми, хоча і не забороняло здійснення подібних операцій.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Poryadok-otrimannya-elektronnix-groshej-z-za-kordonu-13625.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!