Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Отримувати ліміти на відходи чи ні, установа визначає за новими правилами

30 квітня 2014 р.

Питання звільнення установ від отримання лімітів регулюється п. 8 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 03.08.98 р. № 1218. Так, від отримання лімітів звільняються: власники відходів як вторинної сировини, які провадять статутну діяльність із збирання і заготівлі таких відходів (як правило, бюджетні установи не здійснюють указані види діяльності); власники відходів, які не підлягають включенню до Реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів (далі – Реєстр).
Реєстр – це комплексна система збирання, оброблення, збереження та аналізу інформації про об’єкти утворення, оброблення та утилізації відходів. Порядок його ведення та форму затверджено постановою КМУ від 31.08.98 р. № 1360. Формуванням Реєстру займаються Рада міністрів АР Крим, обласні, Київські та Севастопольські міські держадміністрації за участі територіальних органів Держсанепідслужби.
Критерієм включення об’єкта утворення відходів (суб’єкта господарювання, у т. ч. і бюджетної установи) до Реєстру є показник загального утворення відходів
Якщо при розрахунку обсягу відходів ПЗУВ перевищить 1 000 у. о. (див. приклад у «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» № 18-19), установу буде включено до Реєстру і вона має отримати ліміти та дозвіл.

Детальну консультацію див. «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» № 18-19, який виходить з друку 12.05.05 р.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!