Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Положення про форму та зміст розрахункових документів пропонують змінити

7 серпня 2017 р.

Розроблено проекту наказу Мінфіну «Про внесення змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів». Положення затверджене наказом Мінфіну від 21.01.16 р. № 13.
Проект розроблено у зв’язку з тим, що з моменту видання зазначеного наказу внесено відповідні зміни щодо обов’язку суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, проводити розрахункові операції через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування (для пального із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТЗЕД), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.
Зазначення РРО даних про код товару в описі товару передбачено п. 2 Вимог щодо реалізації фіскальних функцій РРО для різних сфер застосування, затверджених постановою КМУ від 18.02.02 р. № 199 та відповідно п. 2 Вимог, затверджених постановою КМУ від 02.03.16 р. № 149. Таким чином, є можливість відображення у розрахункових документах, які друкуються РРО, крім інших реквізитів, також і коду товару (послуги).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!