Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Повноваження нотаріусів у сфері держреєстрації прав на нерухоме майно розширяться

21 серпня 2013 р.

Міністерство юстиції України розробило і внесло на розгляд Кабміну проект Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно».
Згідно із законопроектом, повноваження нотаріусів у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно буде розширено. Діючи в якості спеціальних суб’єктів, на яких покладено функції державних реєстраторів, вони зможуть тепер нарівні з держреєстраторами надавати населенню витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
За словами Міністра юстиції України Олени Лукаш, люди тепер самі зможуть обирати – куди їм краще звертатися за такою інформацією: в реєстраційні служби, як було досі, чи до нотаріусів, де вони без черг, зайвого ажіотажу та в комфортних умовах зможуть отримати потрібну інформацію. Ухвалення цього закону принесе серйозні позитивні зміни під час реалізації фізичними та юридичними особами речових прав на об`єкти нерухомого майна.
За матеріалами офіційного веб-сайту Мін’юсту.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!