Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Підписано Закон щодо унормування оподаткування благодійної допомоги

21 листопада 2016 р.

Президент під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень оподаткування неприбуткових організацій».
Згідно документу доходи неприбуткових релігійних організацій можуть використовуватись не тільки для фінансування видатків на їх утримання та напрямів діяльності, визначених їх установчими документами, але й для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій, у тому числі надання гуманітарної допомоги, здійснення благодійної діяльності, милосердя.
При цьому фінансування цих видатків не вважається розподілом отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Podpisan-Zakon-otnositelno-uregulirovaniya-nalogooblozheniya-blagotvoritelnoj-pomoshhi

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!