Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ отримані платником податку роялті?

26 жовтня 2016 р.

Згідно з п.п. 196.1.6 п. 196.1 ст. 196 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не є об’єктом оподаткування операції, зокрема з виплат дивідендів, роялті у грошовій формі або у вигляді цінних паперів, які здійснюються емітентом.
Відповідно до п.п. 6 п. 3 розд. V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за № 159/28289 із змінами та доповненнями, у рядку 5 податкової декларації з податку на додану вартість (далі – декларація) вказуються обсяги операцій, зокрема з постачання товарів/послуг, які відповідно до ст. 196 ПКУ включені до переліку операцій, що не є об’єктом оподаткування.
Враховуючи те, що отримання роялті у грошовій формі не є об’єктом оподаткування ПДВ, тому вказані операції підлягають відображенню у рядку 5 декларації.

(Категорія 101.20 "ЗІР").

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Podlezhat-li-otrazheniyu-v-nalogovoj-deklaracii-po-NDS-poluchennye-nalogoplatelshhikom-royalti.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!