Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Підготовлено енциклопедію з експорту до країн ЄС в рамках ПВЗВТ

2 лютого 2016 р.

З 1 січня 2016 р. запроваджено поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) міжУкраїною та ЄС. ПВЗВТ створює умови для кращого доступу українських експортерів до ринку ЄС – найбільшого в світі ринку, що охоплює більш ніж 500 мільйонів споживачів.
Нові можливості для українського бізнесу супроводжуються високим рівнем вимог ЄС щодо якості табезпеки продукції, а також конкурентоспроможності цін. У цьому зв’язку Консалтинговою компанією CTAEconomic&ExportAnalystsltd у співробітництві з Урядовим офісом з питань європейської інтеграції і ТПП України підготовлено компендіум «Енциклопедія з експорту до країн ЄС у рамках ПВЗВТ».
Компендіум  є 1400-сторінковим довідником із правил, регламентів і В2В-можливостей для основнихстатей експорту України за галузями. Ця книга – є практичним інструментом ознайомлення українськихпідприємств, що мають намір експортувати продукцію на ринки ЄС з тим, як працюють відповідні інституції,які специфічні вимоги до товарів та як отримати необхідні дозвільні документи тощо.
З електронною версією енциклопедії можна ознайомитися тут.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Pidgotovleno-enciklopediyu-z-eksportu-do-krain-YES-v-ramkax-PVZVT-13214.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!