Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Подати уточнюючу звітність можна до початку планової перевірки

September 24, 2014

Якщо платник податків отримав копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати проведення такої перевірки, то уточнюючі розрахунки він може подати до її початку.

Під час проведення документальних планових та позапланових перевірок платник не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору, який перевіряється контролюючим органом.

Нагадаємо, про проведення документальної планової перевірки керівником контролюючого органу приймається рішення, яке оформлюється наказом.

Право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки. Разом з копією наказу повинно бути письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.

Розяснення ДФС від 23.09.14 р.

 

Новини за темою:

Якщо помилились у заповненні форми № 1ДФ…

Як виправити помилку у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних?

Чи додаються відповідні додатки до уточнюючого розрахунку з ПДВ?

Уточнюючий розрахунок за формою 1ДФ: порядок заповнення

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!