Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Подати документи в ВГСУ можна через Інтернет

28 липня 2016 р.

27 липня 2016 року відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Вищим господарським судом України та громадською організацією IGov щодо поліпшення процесу обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу.
В ході підписання був представлений принципово новий сервіс. Серед переваг зазначеного сервісу названо максимальне спрощення процедури звернення громадян до суду, економію часу та коштів, оперативність та прозорість.
Зокрема, щоб подати до ВГСУ відповідні документи, достатньо на комп'ютері зробити лише 3 кроки:
1) зайти на офіційний веб-сайт ВГСУ http://www.vgsu.arbitr.gov.ua/ та  натиснути на банер із блакитним логотипом IGov;
2) завантажити зразок (сертифікат) електронного цифрового підпису та зазначити необхідну персональну інформацію;
3) завантажити документи, попередньо скріплені електронним цифровим підписом, та натиснути кнопку “Замовити послугу”.
Варто зазначити, що наразі вказаний сервіс буде функціонувати лише у ВГСУ та передбачає можливість подання певних документів: клопотань, пояснень, доповнень та ін, проте в подальшому його автори мають на меті розширити перелік документів.
Наступним напрямом співпраці ВГСУ та волонтерів є запровадження пілотного проекту щодо внутрішнього електронного документообігу власне у ВГСУ, що має на меті зведення до мінімуму витрат державних коштів, пов'язаних із забезпеченням папером, та оптимізацію роботи працівників апарату.
Важливим аспектом є те, що розробка та реалізація зазначених проектів виконана безкоштовно на громадських засадах. Авторський колектив підтверджує бажання й надалі співпрацювати у цьому напрямку.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Podat-dokumenty-v-VXSU-mozhno-cherez-Internet

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!