Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

За якими РРО слід подавати форму ЗВР-1?

6 квітня 2016 р.

У листі МГУ ДФС –ЦО з ОВП від 18.03.16 р. № 5852/10/28-10-06-11 податківці відповіли на запитання, за якими РРО слід подавати форму ЗВР-1.
Згідно з п. 7 ст. 3 Закону про РРО суб'єкти господарювання, які здійснюють готівкові та/або безготівкові розрахункові операції (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані подавати до органів доходів і зборів звітність, пов'язану із застосуванням РРО та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у якщо цим пунктом не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв'язку.
Ті суб'єкти господарювання, які використовують електронні таксометри, автомати з продажу товарів (послуг) та РРО, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, повинні подавати до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу інвалюти, яка міститься в фіскальній пам'яті зазначених РРО.
Порядок подання звітності, пов'язаної із використанням КОРО (РК) затверджено наказом Мінфіну від 21.01.2016 № 13, яким передбачено подання звітності за формою № ЗВР-1 та Інструкція щодо її заповнення.
Таким чином, звітність необхідно подавати щодо всіх зареєстрованих РРО, незалежно від того, чи застосовувалися вони у звітному місяці чи ні, та щодо всіх КОРО, зареєстрованих  на господарську  одиницю, які ведуться разом із розрахунковими книжками.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Po-kakim-RRO-sleduet-podavat-formu-3VR-1.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!