Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Планується удосконалити захист прав споживачів фінпослуг

1 квітня 2016 р.

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг".
Законопроектом пропонується уточнити визначення основних понять та узгодити норми законодавства, які стосуються споживачів фінансових послуг та передбачити виконання регуляторами ринків фінансових послуг функції захисту прав споживачів та правозастосування у цій сфері.
Законопроектом, зокрема, пропонується доповнити Закон "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" нормами, які надають органам, що здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг, чіткий перелік повноважень для реалізації завдання захисту прав споживачів фінансових послуг, а також право на застосування до винних осіб санкцій за порушення таких прав.
Документом також пропонується запровадити однакові вимоги щодо реклами послуг, розкриття інформації банками та небанківськими фінансовими установами та однакову відповідальність за порушення прав споживачів фінансових послуг та запровадити відповідальність фінансових установ за порушення прав споживачів фінансових послуг. 

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Planiruetsya-usovershenstvovat-zashhitu-prav-potrebitelej-finuslug.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!