Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Пиво і мінералку сертифікувати не потрібно

14 березня 2016 р.

Оскільки на сьогодні технічних регламентів на алкогольні напої, в тому числі пиво, не затверджено, а відповідний Перелік не містить такого виду продукції, як пиво, обов'язкова сертифікація такої продукції в Україні не здійснюється.
Водночас Законом України від 8 грудня 2015 року № 868-VIII "Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію", який набрав чинності 1 січня 2016 року, внесено зміни до Декрету, які передбачають можливість здійснення добровільної сертифікації харчової продукції в державній системі сертифікації.
З 1 січня 2016 року Мінекономрозвитку поновило внесення до Реєстру державної системи сертифікації сертифікатів відповідності та свідоцтв про визнання відповідності на харчову продукцію, яка пройшла добровільну сертифікацію в державній системі сертифікації.
Крім того, статтею 24 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" також передбачена можливість здійснення добровільної оцінки відповідності на відповідність будь-яким заявленим вимогам та у будь-яких формах, у тому числі у формі сертифікації. При цьому будь-який орган з оцінки відповідності може бути залучений до здійснення добровільної оцінки відповідності на умовах, визначених договором між заявником і таким органом.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pivo-i-mineralku-sertificirovat-ne-nuzhno.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!