Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Перепланування житла не потребуватиме жодних дозволів

26 червня 2014 р.

25 червня Кабмін схвалив зміни до чинного законодавства щодо скасування вимог щодо отримання дозволу виконавчого комітету рад на виконання робіт з переобладнання та перепланування житлового будинку або приміщення, які не передбачають втручання в несучі конструкції чи інженерні системи.
Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переобладнання та перепланування жилих приміщень» усуває подвійне регулювання одних і тих же процедур, уніфікує їх та спрощує.
Документ передбачає також визначення переліку об’єктів будівництва та будівельних робіт, які можуть проводитися без отримання документа, що дає право на їх виконання, та після завершення яких об’єкт не потребує прийняття в експлуатацію. Крім того, поняття «об’єкт будівництва» законопроектом поширюється на частини будівель і споруд, якими, зокрема, є квартири у багатоквартирних житлових будинках.
Отже, після набрання чинності цим законом, переобладнання та перепланування не потребуватиме жодних дозволів, а здійснення реконструкції та капітального ремонту квартир, інших частин будівель і споруд буде значно спрощено. Їх категорія складності як окремого об’єкту будівництва буде нижчою, що суттєво вплине на вимоги щодо експертизи проекту та дозвільні процедури.
За матеріалами офіційного сайту Мінрегіонбуду та ЖКГ.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!