Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, на 2017 рік у новому проекті

23 листопада 2016 р.

Мінекономрозвитку оприлюднила проект постанови КМУ “Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2017 рік”.
Головною метою проекту постанови є формування раціональної структури експорту та імпорту окремих видів товарів і виконання відповідних міжнародних угод України шляхом затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та обсягів квот.
Перелік товарів, зазначених у додатку 1 до проекту постанови, уноситься з метою уникнення масового вивезення золота та срібла, крім банківських металів у якості сировини, створення умов для раціонального використання ресурсів держави.
Переліки товарів, зазначених у додатках 2 і 3 до проекту постанови, уносяться згідно з умовами Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар.
Перелік товарів, зазначених у додатку 4 до проекту постанови, уноситься на виконання вимог Угоди про вільну торгівлю між Республікою Македонія та Україною від 18.01.2001, ратифікованої Верховною Радою України 05.07.2001.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Perechen-tovarov-eksport-i-import-kotoryx-podlezhit-licenzirovaniyu-na-2017-god-v-novom-proekte

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!