Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Пеня та штраф за несплату ЄСВ

13 травня 2013 р.

ПФУ нагадав, що за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10 % своєчасно не сплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня у розмірі 0,1 % суми недоплати за кожний день прострочення платежу, починаючи з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати включно. Днем сплати вважається день списання даної суми з рахунка платника незалежно від часу її зарахування на рахунок ПФУ. 
Помилково сплачені суми єдиного внеску та/або фінансових санкцій на неналежний рахунок ПФУ перераховуються шляхом оформлення органом ПФУ розрахункового документа про перерахування коштів на відповідний рахунок за заявою платника не пізніше наступного робочого дня з дня надходження такої заяви 
При цьому, органи ПФУ застосовують штрафні санкції та нараховують пеню за несвоєчасну сплату єдиного внеску за період з першого календарного дня, наступного за днем настання строку сплати відповідного платежу, до дня, наступного за днем подання заяви платником.

Лист ПФУ від 26.03.13 р. № 7639/03-10.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!